Akılcı Hastane Çözümleri Toplantısı (15 Nisan Çarşamba)

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Akılcı Hastane Çözümleri Toplantısı (15 Nisan Çarşamba)

Akılcı Hastane Çözümleri Toplantısı (15 Nisan Çarşamba)

Sağlık tesisleri sadece hasta, doktor, hemşire, diğer çalışanlar ve ziyaretçilerin kullandığı binalar değil, aynı zamanda iyileşme sürecinin önemli unsurlarıdır.
Sağlık personeli, net bir iletişim kurabilmek ve sağlıklı kararlar verebilmek için sakin bir çalışma ortamına, hastalar ise dinlenme ve iyileşme için sağlıklı ve konforlu ortamlara ihtiyaç duyarlar.

Hastalar ve hastane çalışanları yangın gibi acil durumlarda nasıl tahliye edilir?

Hastane binası enfeksiyonların yayılmasını engellemek gibi hijyenle alakalı konularda yeterli donanıma sahip midir?  Hastanedeki iç ortam hava kalitesi standartlara uygun mudur? İç ortam hava kalitesi nasıl yönetilir?  İyi bir tasarımcı, farklı kullanıcıların bir arada bulunduğu bu tarz binalarda ideal tasarımı oluştururken bu soruları kendine sormalıdır.

Tasarım ölçütleri, hem sağlık hizmeti veren binalardaki günlük süreçleri, hem de enerji ve tüketim verimliliği dikkate alınarak belirlenmelidir. Çünkü bu ölçütler hastanenin işletim, bakım ve onarım masraflarını da etkileyecektir.

 

Rigips olarak 15 Nisan 2015 Çarşamba günü YEM ’in Fulya’daki merkezinde “Akılcı Hastane Çözümleri” Toplantısı düzenledik. Konunun uzmanlarını,  Türkiye’deki profesyoneller ile buluşturduk.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://www.yemetkinlik.com/etkinlik/akilci-hastane-cozumleri-toplantisi-307.html