Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Adayı: Glasroc X

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Adayı: Glasroc X

Bu yıl 7.’si düzenlenen “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” organizasyonunda adaylar belirlendi ve okur oylaması başladı. Rigips Türkiye’nin en yeni ürünlerinden biri olan alçı esaslı dış cephe levhası Glasroc X de Yılın Cephe Sistem Bileşeni kategorisinde adaylar arasında yerini aldı.

Dış cephe uygulamalarında yüzeyine herhangi bir uygulama yapılmadan 12 ay boyunca açıkta bırakılabilen ve dış cephe sistemleri için özel olarak üretilen Glasroc X; hızlı ve kolay uygulanabiliyor. Suya ve neme karşı güçlendirilmiş çekirdek yapısı ve levhayı koruyan özel üretim cam elyaf yüzeyi ile dış cephelerde yüksek performans sergileyen Glasroc X, UV dayanımlı yüzeyi ile de levhaların güneş ışınlarından zarar görmesini engelliyor.

Rigips Türkiye kalitesini yansıtan ürün, aynı zamanda A1 sınıfı yangın dayanımına sahip. Yüzey su emilimi yüzde 5’ten küçük olan Glasroc X, küf ve mantar oluşumuna karşı maksimum direnç sağlarken hava koşullarına karşı dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Glasroc X, yalıtımlı dış cephe sistemlerinde, dış cephe duvar ve tavan uygulamalarında, saçak altı kapatma işlemlerinde ve dış cephe kaplama uygulamalarında kullanılabiliyor.

24 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecek olan okur oylamasına katılarak siz de bu özel ürünümüze destek verebilirsiniz; www.cativecephe.com