EĞİTİM

EĞİTİM

Aradığınız okul tasarımında eğitim kalitesini yükselten sistemlerse Uzman Rigips.

Dış ve iç mekân kaynaklı olarak okullarda meydana gelen gürültü, öğrenim sürecini ve öğrencinin performansını olumsuz etkilemektedir.  Araştırmalar da öğrencilerin okuma becerilerini olumlu etkileyen sınıf akustiğinin çok daha verimli bir eğitim deneyimi sağladığını göstermektedir. Siz de Rigips Alçı Levha Duvar ve Tavan Sistemleri’yle uygun akustik düzenleme çözümleri oluştururken iç mekândaki sesin anlaşılabilirliğini arttırabilir, gürültü kontrolü açısından hem hava doğuşumlu hem de katı doğuşumlu ses yalıtımını verimli biçimde sağlayabilirsiniz.

İç ortam hava kalitesini ve konfor şartlarını yüksek tutan Activ'Air® özellikli Rigips alçı levhalarla binalarda iç ortam hava kirliliğinin en büyük kaynağı olan uçucu organik bileşiklerden binalarda en yüksek oranda bulunan formaldehiti %70’e kadar azaltabilirsiniz. Böylece bina kullanıcıları için daha sağlıklı iç ortamlar tasarlayabilirsiniz. Bir bütün hâlinde çalışan sistemlerle toplam çözüme ulaşmanız için Rigips Alçı Levha Sistemlerimiz projeye özel, mevzuata uygun, ihtiyaca yönelik şekilde tehlike arz eden yangın durumları için dayanım sağlamaktadır.

Pazarın yenilikçi lideri Saint-Gobain Grubu’nun akustik düzenleme, yangın dayanımı, darbe dayanımı, ses, ısı ve su yalıtımı konularındaki teknik tecrübe ve birikimini okul tasarımcılarının hizmetine sunuyoruz. Mevzuata uygun olması gereken okul tasarımlarınızda gerekli her detayla güven veren, rahatlatan ve etkileyen ortamlar oluşturması için tasarımcınıza destek oluyoruz.