Eğitimlerimiz Devam Ediyor!

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Eğitimlerimiz Devam Ediyor!

Eğitimlerimiz Devam Ediyor!

İYEM EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR!

Saint-Gobain Habitat kapsamı çerçevesinde 2014 yılında başladığımız (İYEM) İzocam Yalıtım Eğitim Merkezindeki eğitimlere, Yalıtımlı Alçı Levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri başlığı altında 2015-2016 senesinde de devam etmekteyiz. İYEM’in 2015 programı içerisinde 11 Haziran ve 6 Kasım olmak üzere eğitimlerimizi gerçekleştirdik. Haziran ayındaki ilk eğitimimiz Teknik Pazarlama Birim Yöneticimiz Kubilay Büyüklü, Kasım ayındaki ikinci eğitimimiz ise Teknik Satış Geliştirme Sorumlumuz Nurdan Altınkılınç tarafından hazırlanmıştır. Eğitim yapı fiziği gerekliliklerine göre alçı levha sistemleri ile oluşturulan duvar ve asma tavan sistemlerini kapsamaktadır. Eğitimin ardından yapılan sınav ile başarılı olan katılımcılara İYEM başarı sertifikası verilmiştir.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİNE YAPI FİZİĞİ KONFERANSI!

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerine yönelik ilk 2014 senesinde yapmış olduğumuz eğitimin bir devamı olarak, 11 Kasım 2015 tarihinde ikinci eğitimimizi de tamamladık. Sunumunu Teknik Pazarlama Birim Yöneticimiz Kubilay Büyüklü’nün yapmış olduğu konferans; yapı fiziği ile ilgili olarak akustik düzenleme, yangın güvenliği, ısı ve ses yalıtımı konularını kapsamaktaydı. Alçı levha ile oluşturulan duvar ve asma tavan sistemlerinin, yapı fiziği gereksinimlerine göre mimari detaylarda kullanımlarına yönelik yapılan sunum öğrencilerle beraber interaktif olarak ilerledi.

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK TOPLULUĞU FAALİYETİ!

AİBÜ Mimarlık Topluluğu Başkanı Ceren İnanmaz’ın girişimleri ile mimarlık fakültesi üç ve dördüncü sınıf öğrencilerine, alçı levha sistemlerinin iç mekan konforuna yönelik mimari detaylarda kullanımı konulu seminer düzenlendi. Mimarlık fakültesi konferans salonunda düzenlenen seminerde farklı sınıflara yönelik olarak hazırlanan eğitim içeriğimler sunulurken öğrencilerin interaktif katılımı sağlandı. 9 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen sunumda; Yapı Bilgisi Ana Bilim Dalı derslerini veren Yrd. Doç. Dr. Sedat Altındaş’ın da katılımı ile ilgili derslere yönelik konular işlendi.