KONUT

KONUT

Aradığınız konut tasarımında konfor ve tasarruflu çözümlerse Uzman Rigips.

Artık bir pazarlama unsuru olan sessizlik ve tüketici kararını belirleyen ses yalıtımı yaşam konforu için önem arz etmektedir. Diğer evlerdeki gürültü oluşumundan etkilenmeyen sakin bir ortam oluşturmak da bina tasarımcısının görevidir. Rigips Alçı Levha, Duvar ve Asma Tavan Sistemlerimizle projenin ilk aşamalarından itibaren sakin ortamları tam da istenen şekliyle oluşturuyoruz.

Rigips Alçı Levha Sistemlerimiz ayrıca ısıtma ve soğutma enerji sarfiyatının en aza indirilmesini ve enerjinin daha verimli kullanılması sağlar. Bunun yanında sistemlerimizin daha hızlı montaj imkânı ve hafifliği sayesinde yapısal maliyet avantajı elde edebilir, geleneksel duvar yapı elemanlarına nazaran artan işçilik hızıyla proje toplam maliyetinde tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca konut inşasının zamanında biterek içinde oturulabilir ve kiralanabilir duruma gelmesi ile de vakit kaybetmeden yatırım değerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pazarın yenilikçi lideri Saint-Gobain Grubu’nun akustik düzenleme, yangın dayanımı, darbe dayanımı, ses, ısı ve su yalıtımı konularındaki teknik tecrübe ve birikimini konut tasarımcılarının hizmetine sunuyoruz. Mevzuata uygun olması gereken konut tasarımlarınızda gerekli her detayla güven veren, rahatlatan ve etkileyen ortamlar oluşturması için tasarımcınıza destek oluyoruz.