OTEL

OTEL

Aradığınız otel tasarımında konfor ve maksimum mekân optimizasyonuysa Uzman Rigips

Rigips Alçı Levha, Duvar ve Asma Tavan Sistemlerimizle otel sektöründe aranan sessiz, sakin ve güvenli konaklama imkânını misafirlerinize sunarak rakiplerinizden kolayca sıyrılabilirsiniz. Otel tasarımınızda geleneksel sistemlere kıyasla Rigips Alçı Levha Sistemlerimizle aynı performansı çok daha düşük kalınlıkla sağlayabilirsiniz. Mekânlarınızı daha verimli kullanarak özgür ve estetik iç mekânlar oluşturabilirsiniz.

Özellikle de çoklu tesisat sistemlerine sahip olan ve sık sık arıza veren kapsamlı binalarınızda sistemlerimiz sayesinde bakım ve onarım işlerinizi çok daha hızlı ve kolay çözebilir, olası tadilat işlerini önceden tahmin edilebilir ve misafirlerinizi rahatsız etmeden hızlıca aksiyon alabilirsiniz. Daha hızlı montaj imkânı sunan sistemlerin hafifliği sayesinde yapısal maliyet avantajları elde edebilirsiniz. Yapım esnasında geleneksel duvar yapı elemanlarına göre işçilik hızınızı artırabileceğiniz sistemlerimiz ile proje toplam maliyetinde tasarruf sağlayabilir; otelinizin zamanında açılarak işletmeye geçmesi ile de yatırım değerini vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pazarın yenilikçi lideri Saint-Gobain Grubu’nun bir parçası olarak akustik düzenleme, yangın dayanımı, darbe dayanımı, ses, ısı ve su yalıtımı konularındaki teknik tecrübe ve birikimimizi otel tasarımcılarının hizmetine sunuyoruz. Mevzuata uygun olması gereken otel tasarımlarınız için gerekli her detayı otelinizde güven veren, rahatlatan ve etkileyen ortamlar oluşturması için tasarımcınıza sunuyoruz.