Rigips Makina PRF25 MK Tanıtım Toplantıları Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Rigips Makina PRF25 MK Tanıtım Toplantıları Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Saint-Gobain Rigips Alçı, en uygun metrekare maliyetini ve en yüksek uygulamacı performansını sağlayan ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen “alışılmışın dışında” yeni nesil konsantre makina alçısı PRF25 MK’yı daha fazla kişiyle tanıştırabilmek adına bu yıl da bölge ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Nisan ayı boyunca Çanakkale, Kırklareli ve Samsun’da düzenlenen tanıtım toplantılarında 200 kişiyle buluştuk. İş ortaklarımız hem PRF25 MK’nın özelliklerini Teknik Destek ekibimiz ve ustalarımızdan dinleme fırsatı hem de bu özellikli ürünü uygulama fırsatı yakaladılar.

Özellikle bugüne kadar PRF25 MK ile henüz tanışmamış iş ortaklarımıza ulaşma hedefimiz doğrultusunda tanıtım toplantılarımız yıl boyunca devam edecektir.

Neden “Makina PRF25 MK”

  • Konsantre formülü sayesinde 26 kg’lık polipropilen torbalarda sunulan “Rigips Makina PRF25 MK”, standart 35 kiloluk makina alçıları ile aynı alanı kaplayabiliyor. Böylece standart makina alçısı ile aynı ağırlıkta yüklendiğinde %25 daha fazla torba nakledilmesine olanak sağlıyor.
  • Rigips Makina PRF25 MK’nın uygulanması kolay ve hafif. Yapılan şantiye testlerine göre ustalar aynı süre içerisinde standart makina alçılarından en az %25 daha fazla uygulama yapabiliyorlar. Bu sayede ustalar daha fazla alanı daha kısa sürede kaplarken daha az yoruluyor ve minimumda %25 oranında günlük iş kapasitesini arttırıyor.
  • Dahası makinanın temizliğini kolaylaştırıyor ve aşınma üzerindeki olumlu etkisi sayesinde makinanın ve değişen parçalarının ömrünü uzatıyor. Ayrıca yüzeydeki hataları kapama özelliği sayesinde daha düzgün yüzey veriyor ve ardından yapılacak saten uygulamasını kolaylaştırıyor.
  • Rigips, standart makina alçılarına göre daha çok alan kaplayan, daha kolay taşınan, işçilik, nakliye ve kolay uygulama avantajları sağlayan konsantre makina sıva alçısı “Rigips Makina PRF25 MK” ile makina alçılarına bugüne kadar ki sınırları genişleten yeni bir anlayış kazandırıyor.

prf2 prf1