PROJE DETAYLANDIRMA

prodetay.jpg

PROJE DETAYLANDIRMA

Aradığınız, tecrübeden doğan detay çözümlerse Uzman Rigips

Mimari projeler, tasarım kriterleri dikkate alınarak bütünden detaya ve detaydan bütüne doğru evrilir, gelişir ve olgunlaşan fikirlerle bütünleşmiş çözümlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Tasarım dünyasının hayat bulduğu elle tutulur pratiğe giden yol, detayların zenginliği ve doğru çözümü ile oluşturulmaktadır. Bu fikir bütünlüğünü sağlam bir temel üstüne oturtabilmek, tüm detayların projenin kalite çıtasını yukarı çeken zengin bir arşiv gerektirmektedir. Projenin genelinden en ince detay çözümlerine giden bu süreçte, tüm mevzuata ve standartlara hâkim olmak, ideal çözümlere ulaşabilmek adına çok önemlidir.

Kullanıcıların güvenlik, sağlık ve konforu gözetilerek doğru sistem seçimi, doğru detay çözümleri ve kaliteli uygulamayla hayata geçirilen mimari tasarımlar yapının değerini ve etkileyiciliğini arttırmaktadır.

Kullanıcılar, farklı Rigips sistem bileşenlerinin bir araya gelmesiyle farklı performans ihtiyaçlarına cevap verebilen çeşitli duvar ve tavan sistemleri oluşturabilmektedir. Rigips olarak detay çözümü konusundaki uluslararası tecrübemizi Rakademia ile tasarım aşamasından itibaren mimarların hizmetine sunuyoruz.