Rigips’den M.E.B. Sertifikalı Usta Eğitim Programı Başladı

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Rigips’den M.E.B. Sertifikalı Usta Eğitim Programı Başladı

Rigips’den M.E.B. Sertifikalı Usta Eğitim Programı Başladı

Rigips ve İzocam ürünlerinden oluşan akustik, yangın güvenliği, ısı ve ses yalıtımlı sistemlerin tanıtılması ve doğru uygulanmalarının sağlanması ile ilgili usta eğitimlerimiz başlamıştır. Eğitimin amacı, ustalarımızın kullandıkları ürünlerin nasıl yapıldığını, özelliklerini, kullanım amaçlarını, farklılıklarını, sistem kavramını ve uygulamalarını öğrenmeleridir.

Ankara’da YOL-İŞ İNTES Türkiye Eğitim Şantiyesi’nde, “Yalıtımlı Alçı Levha Bölme Duvar ve Asma Tavan Sistemleri Uygulamalı Usta Eğitimleri” adı ile düzenlenmekte olan 4 günlük eğitimlerde teorik eğitimlerden sonra, uygulamalı eğitimlere geçilmektedir. Ustalara aldıkları projeyi okuyup, metrajlandırıp,  malzeme analizi çıkartarak, doğru detay ve doğru montaj yapmaları öğretilip; sektörde doğru bilinen yanlış uygulamaları ve detay bilgilerini düzeltmeleri sağlanmaktadır. Ustalarımızın yol masrafları  şirketimizce karşılanmaktadır. Ayrıca her ustamız için eğitim süresini kapsayan ferdi kaza sigortası da tarafımızdan yaptırılmaktadır. Eğitimlerin yapıldığı modern binada, son derece temiz bir ortamda konaklama, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği de tarafımızdan karşılanmaktadır.

Ustalarımıza eğitim sonunda birer katılım sertifikası verilmektedir. Ayrıca, yapılan sınav sonunda hak ettikleri Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikası da tarafımızdan adreslerine gönderilmektedir.

Eğitimlerimize katılmak isteyen ustalarımız 444 0 463 no’lu telefondan RigiTEL’i arayabilir veyarigips@rigips.com.tr adresinde “Eğitimlerimiz” linki altında yer alan eğitimle ilgili başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.