RİGİTEL

rev1.jpg

RİGİTEL

RİGİTEL

Aradığınız zaman kaybını önleyen etkin çözümlerse Uzman Rigips   

 

“RigiTEL” SAYESİNDE “RİGİPS”, SATIŞ SONRASINDA DA MÜŞTERİLERİNİN HEP YANINDA

Rigips’i tercih ettiyseniz Türkiye’nin her yerinden 444 0 463 ‘ü tuşlayarak her türlü soru ve önerinize hızlı ve etkin bir çözüm bulabilirsiniz. Teknik destek talebinizi, önerilerinizi, soru ve eleştirilerinizi 444 0 463 numaralı telefonla bize ulaştırabilir; hiçbir yere aktarılmadan ve bekletilmeden probleminizi yalnızca bir kişiyle muhatap olarak çözebilirsiniz.

Sorununuzu öğrendikten sonra gerekli araştırmaları, görüşmeleri en hızlı şekilde yaparak beklentilerinizi yükseltmeyi hedeflediğimiz sistemimizle zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor, sadece telefonla destek vermekle kalmıyoruz. Yerinde işlemi, uygulamayı veya eğitimi gerektiriyorsa Ankara, İstanbul ve İzmir’deki bölge müdürlüklerimizde bulunan teknik destek ekiplerimizle devreye girerek çözüyor; ilk defa uygulama yapacak olan ekiplerimizi dahi bilgi almak için RigiTEL’e yönlendiriyoruz.

RigiTEL ile müşterilerimizden gelen bildirimleri özel olarak değerlendiriliyor ve raporluyoruz. Böylece sürekli iyileştirme ve müşterilerimizin beklentilerini en yükseğe çıkarma fırsatını buluyoruz. Genellikle ürün odaklı bir sektör olduğu düşünülen inşaat sektöründe müşteri odaklı olmayı ve ilkleri yaratmayı ilke ediniyor; onların beklentilerini artırmayı ve memnuniyetleri konusunda rakipsiz olmayı hedefliyoruz.

RİGİTEL444 0 463