Saint-Gobain Rigips Alçı 2016 Uluslararası Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’nü Kutladı.

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Saint-Gobain Rigips Alçı 2016 Uluslararası Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’nü Kutladı.

Saint-Gobain’in şirket kültürü olan “Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği” değerleri kapsamında bu yıl yedincisi düzenlenen Uluslararası Çevre İş Sağlığı ve Güvenliği Günü 30 Eylül 2016 tarihinde Saint-Gobain Rigips Alçı’nın Bala fabrikasında kutlandı.

Kutlamalar Saint Gobain Grup CEO’su Piere Andre Chalender ve Delegasyon Başkanı François-Xavier Moser’in konuşması ile başlayıp, Saint Gobain Rigips Türkiye Genel Müdürü Mehmet Tunaman’ın konuşması ile devam etti. Tunaman; şirket çalışanlarına bu özel günün öneminden ve şirketin temel değerlerinden bahsetti. Ardından Saint Gobain Rigips çalışanlarının, çocuklarının yer aldığı kısa videolar gösterilerek iş sağlığı ve güvenliğinin önemi bir kez de çocukların ağzından duyuldu.

Etkinlik kapsamında “Risk Avı” yarışması düzenlendi. Saint Gobain Rigips çalışanları gerçek hayattaki kazalardan esinlenerek hazırlanmış görsellerdeki riskleri bulmaya çalıştılar ve çeşitli hediyeler kazandılar.

Etkinlik kapsamında Saint Gobain Rigips Alçı’nın Bala’daki fabrikasında,  emniyet kemerinin önemini anlatmak için devrilme simülatörü, çarpışma simülatörü ve alkol kullanımında görüş kabiliyetinin sanal gerçeklikle kaybettirilmesi gibi aktiviteler gün boyu sürdü.