Saint Gobain Rigips Türkiye; ‘’Rigiprofil ULTRA ile Tanışmaya Hazır Mısınız?’’ Dedi.

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Saint Gobain Rigips Türkiye; ‘’Rigiprofil ULTRA ile Tanışmaya Hazır Mısınız?’’ Dedi.

 

Türkiye’de 2001 yılından bu yana yapı malzemeleri sektöründe, yapı alçıları, duvar ve asma tavan sistemleri konularında faaliyet gösteren Saint Gobain Rigips Türkiye, yeni metal profili olan Rigiprofil ULTRA’nın Lansmanı 27 Ekim tarihinde Miracle İstanbul Asia Otel’de gerçekleştirdi.

Rigiprofil ULTRA temalı bayi toplantısı, Saint Gobain Rigips Türkiye Genel Müdürü Mehmet Tunaman’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından Rigips Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Faruk Akel pazarın durumunu özet geçerek, sözü Rigips ürün yöneticileri Demir Demirmen ve Can Büyükkara’ya bıraktı. Demirmen’in, Rigiprofil ULTRA’nın teknik özellikleri ve yüksek performans kriterlerine yönelik detaylı bilgileri aktarmasının ardından, Büyükkara, yüksek yangın dayanımı, akustik performans, darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi gibi aynı anda birçok performans kriterini sağlayabilen, Saint Gobain grubunun yeni nesil alçı levhası Habito’nun teknik ve performans özelliklerini bayilere aktardı.

‘’Rigiprofil ULTRA, yüksek teknik özellikleri, yüksek metal içeriğe sahip oluşu ve yüksek performans kriterleri ile alternatif çözümler sunuyor. Tuzla’daki üretim tesisinde, üretim süreci sırasında uygulanan UltraSTEEL teknolojisi sayesinde, darbe dayanımı, yüksek taşıma kapasitesi ve doğrudan vidalama yapılabilme imkanı ile yüksek performans kriterlerini tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor.’’

Ürün hakkındaki detaylı bilgilerin katılımcılara aktarıldığı keyifli toplantının ardından, Rigiprofil ULTRA’yı daha yakından tanımak adına Tuzla’daki üretim tesisi ziyaret edildi.