Rigips Türkiye Ulusal Alçı Yarışması 2017’de Kazanan Projeler Belli Oldu!

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Rigips Türkiye Ulusal Alçı Yarışması 2017’de Kazanan Projeler Belli Oldu!

Saint-Gobain Rigips Türkiye Ulusal Alçı Yarışması 2017’nin kazananları 24 Kasım 2017 tarihinde düzenlenen jüri toplantısında belirlendi. Projeler “Konut”, “Konut Dışındaki Segmentler”, “Yapı Alçıları” ve “Tavan” olmak üzere 4 farklı kategoride yarıştı.

“Konut” kategorisinde Skyland İstanbul projesiyle Arkitekt Proje Tasarım, “Konut Dışındaki Segmentler” kategorisinde TSE Akustik Test Laboratuvarı projesiyle Pro-Plan Proje Mühendislik, “Yapı Alçıları” kategorisinde Lunchbox projesiyle Işık Dekorasyon ve “Tavan” kategorisinde Emaar Square Mall projesiyle Çelikeller birinciliğe hak kazandı. Kazanan projeler, 23 Mart 2018 tarihinde Lizbon’da düzenlenecek olan 11. Saint-Gobain Gypsum Trophy’de 35 ülke arasında Türkiye’yi temsil edecek.

Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Trophy; projelerin en iyi şekilde uygulanması, geleneksel uygulama becerilerinin projelere aktarımı, proje yönetiminde gelişmiş yöntemlerin kullanılması, akustik düzenleme ve pasif yangın güvenliği gibi akılcı çözümlerin ödüllendirildiği bir platform olarak öne çıkıyor. Saint-Gobain Uluslararası Gypsum Trophy, alçı sektöründeki en önemli ve en köklü ödüldür. Organizasyon, ilk kez 1998 yılında Paris’te 2 kategoride yarışan 20 proje ile düzenlenmiştir. Yarışmaya o zamandan bu yana farklı segmentleri, farklı uzmanlık alanlarını ve yeni tekniklerin gelişimini destekleyecek ve ödüllendirecek yeni kategoriler eklenmiştir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle alçı sektöründe söz sahibi olan Rigips, Türkiye’deki uygulamacıların da yüksek performanslı alçı levha sistemlerinin ve yapı alçılarının kaliteli işçilik ile birleşerek ne kadar güvenli, konforlu, modüler ve sürdürülebilir iç mekanlar oluşturabildiğini tüm dünyaya gösterme imkanı sunuyor.