Rigips Dalga Dalga Değişim Bayi Toplantısı sona erdi!

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Rigips Dalga Dalga Değişim Bayi Toplantısı sona erdi!

Rigips Dalga Dalga Değişim Bayi Toplantısı sona erdi!

RİGİPSTEN DALGA DALGA DEĞİŞİM HEDEFLERİ

Türkiye’de 2001 yılından bu yana yapı malzemeleri sektöründe, yapı alçıları, duvar ve asma tavan sistemleri konularında faaliyet gösteren Saint-Gobain Rigips Türkiye, “Dalga Dalga Değişim temalı bayi toplantısını 18-19 Mart tarihlerinde Antalya Royal Holiday Palaceta düzenlenen bir organizasyonla gerçekleştirdi. Bayi toplantısı kapsamında gala gecesinin de düzenlendiği etkinlikte bölge ciro birincisi bayilere ödülleri takdim edildi.

“Dalga Dalga Değişim temamız altında değişim ve gelişim hedeflerini paylaştığı bayi toplantısı 18-20 Mart tarihlerinde Antalya Royal Holiday Palace’ta gerçekleşti. 18 Mart Cuma günü açılış kokteyli ile başlayan bayi toplantısı, 19 Mart Cumartesi gecesi gerçekleşen ödül töreni ve gala gecesiyle son buldu.

“Dalga Dalga Değişim temalı bayi toplantısı Rigips Türkiye Genel Müdürü Mehmet Tunaman’ın “Dalga Dalga Değişim Hedeflerimiz başlıklı konuşmasıyla başladı. Dünyada 60’tan fazla ülkede 4 ana sektörde faaliyet gösteren Saint-Gobain Grubu’nun 350 yılda ulaştığı seviyeden, Türkiye’de Rigips’in önemli kilometre taşlarına, kazanımlarına ve konuyla ilgili önemli noktalara değinen Tunaman, Rigips’in değişim ve gelişim hedeflerinden de bahsetti. Konuşmanın ardından Rigips Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Faruk Akel’in, Rigips’in pazarda bugüne kadar kat ettiği yol ve bundan sonraki süreçte yapılacak yenilikler hakkında bilgiler verdiği “Dalga Dalga Değişim Hikayesi adlı sunumunu, Ekonomist ve Akademisyen Prof. Dr. Emre Alkin’in “Ne Satıyorsan Sat ”ÇÖZÜM” Diye Sat…” başlıklı insana, bilgiye, teknolojiye, inovasyona ve çevreye yatırımın önemi, dünyada ve Türkiye’de büyümeye ilişkin veriler ve değer yaratmanın önemi hakkındaki konuşması takip etti. Toplantının ikinci oturumu Yuhay Mimarlık kurucusu Mimar Selim Yuhay’ın konuşmasıyla başladı. Yuhay konuşmasında doğru çözümlerin inşa sağlığı ve mutluluğu üzerindeki etkisi ile sistem çözümlerinin mimarlara sağladığı yararlara değindi.

Rigips Türkiye Ülke Satış Müdürü Sedef Durukal’ın 2015 yılı değerlendirdiği, üretim, sevkiyat ve satış konularındaki gelişmeleri anlattığı ve Teknik Pazarlama Birim Yöneticisi Kubilay Büyüklü’nün proje detaylandırma, teknik satış geliştirme ve eğitim konularından bahsettiği sunumlarının ardından Rigips ürün yöneticileri Can Büyükkara ve Demir Demirmen, önümüzdeki süreçte piyasaya çıkarılması planlanan iki yeni ürünü duyurdu. Ürünler hakkındaki bilgilerin bayi toplantısı katılımcılarına aktarılmasından sonra Rigips üst yönetimi tarafından “Rigips’le Biz Bize” paneli kapsamında katılımcıların soruları yanıtlandı.

“Dalga Dalga Değişim temalı bayi toplantısı etkinliğin son günü düzenlenen gala gecesi ve ödül töreniyle son buldu. Bölge ciro birincileri bayilere ödüllerinin takdim edildiği gece, orkestra ve dans gösterilerinin ardından İrem Derici’nin performansıyla sona erdi.