Proje Detaylandırma

Neden Rigips

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Proje Detaylandırma

Mimari projeler, tasarım kriterleri dikkate alınarak bütünden detaya ve bazen de detaydan bütüne doğru evrilen, gelişen ve fikirler olgunlaştıkça birbirleri ile bütünleşik çözümlerin ortaya çıktığı pratiğe giden yolun kılavuzudur. Tasarım dünyasının hayat bulduğu ve elle tutulur pratiğe giden yol, detayların zenginliği ve doğru çözümü ile gerçekleşmektedir. Bu fikir bütünlüğünü sağlam bir temel üstüne oturtabilmek için, tüm detayların projenin kalite çıtasını yukarı çeken zengin bir arşiv oluşturması beklenmektedir. Projenin genelinden en ince detay çözümlerine giden bu süreçte tüm mevzuata ve standartlara hakim olmak, ideal çözümlere ulaşabilmek adına çok önemlidir.

Kullanıcıların güvenlik, sağlık ve konforu gözetilerek, doğru sistem seçimi, doğru detay çözümleri ve kaliteli uygulamayla hayata geçirilen mimari tasarımlar yapının değerini ve etkileyiciliğini arttırmaktadır.

Farklı Rigips sistem bileşenlerinin bir araya gelmesiyle farklı performans ihtiyaçlarına cevap verebilen çeşitli duvar ve tavan sistemleri oluşturulabilmektedir. Rigips, detay çözümü konusundaki uluslararası tecrübesini Rakademia ile tasarım aşamasından itibaren mimarların hizmetine sunmaktadır.