PRF25 ailesinin yeni üyesi PRF25 EL kullanıcıların beğenisine sunuldu!

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

PRF25 ailesinin yeni üyesi PRF25 EL kullanıcıların beğenisine sunuldu!

Yüksek standartlı ve kaliteli ürünleriyle alçı sektörünün lider kuruluşlarından olan Rigips Türkiye, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

Rigips Türkiye’nin yeni ürünü Elle Uygulanan Konsantre Sıva Alçısı PRF 25 EL, sektöre yenilik katan özellikleriyle ön plana çıkıyor. 26=35 kilogram olan yeni konsantre ürün, kullanıcılara büyük bir taşıma kolaylığı sağlıyor. Standart perlitli ürünlerine göre aynı miktarda kullanıldığında yüzde 25 daha fazla alan kaplayabilen PRF 25 EL, ustayı daha az yoruyor ve ustanın performansını yüzde 10 oranında artırıyor.

PRF 25 serisinin yeni üyesi, standart perlitli ürünler ile kıyaslandığında, aynı miktarda yüklemede yüzde 25 daha fazla torba nakledilmesine olanak tanırken nakliye tasarrufuna da imkân sağlıyor. PRF 25 EL, elle uygulanan perlitli sıva alçıları arasında metrekare maliyeti en düşük ürünler arasında yerini alırken sunduğu rahat ve hızlı işçilik imkânının yanı sıra torba maliyeti en düşük alçılardan biri olarak da dikkat çekiyor.