Rigips Türkiye yeni ürünü Glasroc X ile fark yaratıyor!

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Rigips Türkiye yeni ürünü Glasroc X ile fark yaratıyor!

Rigips Türkiye yeni ürünü Glasroc X ile fark yaratıyor!

Rigips Türkiye yeni ürünü Glasroc X ile fark yaratıyor!

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle alçı sektöründe söz sahibi olan Rigips Türkiye, yeni nesil güçlendirilmiş iç ve dış cephe levhası “Glasroc X” ile tüketicilerinin çözüm ortağı oluyor.

Alçı ve alçı levha sistemleri denince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Rigips Türkiye’nin en yeni ürünlerinden biri olan Glasroc X dış cephe levhası, güçlendirilmiş çekirdek yapısı ve cam elyaf şilte kaplı yüzeyi ile kullanıcılara yenilikçi bir çözüm ve hizmet sunuyor.

Dış cephe uygulamalarında yüzeyine herhangi bir uygulama yapılmadan 12 ay boyunca açıkta bırakılabilen ve dış cephe sistemleri için özel olarak üretilen Glasroc X; hızlı ve kolay uygulanabiliyor. Suya ve neme karşı güçlendirilmiş çekirdek yapısı ve levhayı koruyan özel üretim cam elyaf yüzeyi ile dış cephelerde yüksek performans sergileyen Glasroc X, UV dayanımlı yüzeyi ile de levhaların güneş ışınlarından zarar görmesini engelliyor.

Rigips Türkiye kalitesini yansıtan ürün, aynı zamanda A1 sınıfı yangın dayanımına sahip. Yüzey su emilimi yüzde 5’ten küçük olan Glasroc X, küf ve mantar oluşumuna karşı maksimum direnç sağlarken hava koşullarına karşı dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Glasroc X, yalıtımlı dış cephe sistemlerinde, dış cephe duvar ve tavan uygulamalarında, saçak altı kapatma işlemlerinde ve dış cephe kaplama uygulamalarında kullanılabiliyor.

Yüksek dayanım, bütünlük ve sağlamlık sunan Rigips Türkiye, ileri üretim teknolojileriyle müşterilerine mükemmel çözümler sunmaya devam ediyor.