Türkiyede İlk Ve Tek! Alışılmışın Dışında Makina Alçısı “MAKİNA PRF25”

Haberler

SİSTEMLER

Bölme Duvar

Bölme Duvar

            ...

Daha Fazlasını Görüntüle

RigiTEL

444 0 463

info@rigips.com.tr

Tüm destek talepleriniz, sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için buradayız...

E-Bülten Aboneliği

Türkiyede İlk Ve Tek! Alışılmışın Dışında Makina Alçısı “MAKİNA PRF25”

Türkiyede İlk Ve Tek! Alışılmışın Dışında Makina Alçısı “MAKİNA PRF25”

Rigips’ten Alışılmışın Dışında Bir Makina Alçısı “MAKİNA PRF25”

Saint-Gobain Rigips, en uygun metrekare maliyetini ve en yüksek uygulamacı performansını sağlayacak “alışılmışın dışında” yeni nesil konsantre bir makina alçısı geliştirdi. Aylarca titizlikle yapılan şantiye testleri yeni Rigips Makina PRF25 Makina Alçısının hem proje sahiplerine hem de uygulamacılara alışılmışın dışında avantajlar sağladığını gösterdi. Yapılan şantiye test sonuçlarına göre, “Makina PRF25” yapı alçıları pazarında yeni bir çağ açacağının sinyallerini veriyor. Bu yeni ürün kullanıcılarına birçok avantajı bir arada sunuyor.

 

Neden “Makina PRF25”

Yeni konsantre formülü sayesinde 26 kg’lık polipropilen torbalarda sunulan “Rigips MAKİNA PRF25”, standart 35 kiloluk makina alçıları ile aynı alanı kaplıyor böylece standart makina alçısı ile aynı ağırlıkta yüklendiğinde %25 daha fazla torba nakledilmesine olanak sağlıyor.

Rigips Makine PRF25’in uygulanması kolay ve hafif. Yapılan şantiye testlerine göre ustalar aynı süre içinde standart makina alçılarından en az %25 daha fazla uygulama yapabiliyorlar, bu sayede ustalar daha fazla alanı daha kısa sürede kaplarken daha az yoruluyor ve böylece minimumda %25 günlük iş kapasitesini arttırıyor.

Verdiği düzgün yüzey ve işçi performansına olumlu etkisi de işin daha kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlıyor. Aynı miktarda kullanıldığı zaman %25 daha fazla alan kaplaması, şantiyelerde de daha az torbanın taşınması anlamına geliyor.

Dahası makinanın temizliğini kolaylaştırıyor ve aşınması üzerindeki olumlu etkisi sayesinde makinanın ve değişen parçalarının ömrünü uzatıyor. Ayrıca yüzeydeki hataları kapama özelliği sayesinde daha düzgün yüzey veriyor ve ardından yapılacak saten uygulamasını da kolaylaştırıyor.

Rigips, standart makina alçılarına göre daha çok alan kaplayan, daha kolay taşınan, işçilik, nakliye ve kolay uygulama avantajları sağlayan yeni konsantre makina sıva alçısı “Rigips MAKİNA PRF25” ile makina alçılarına bugüne kadar ki sınırları genişleten yeni bir anlayış kazandırıyor.